Duše & Tělo

jedno jsou, nechť si i tak odpočinou

Balíček péče a pozornosti vám a o vás ženy, které nemáte čas stále někde "trajdat", ale při tom se nechcete zanedbávat.  Chcete si dopřát uvolnění, posouvat se, pracovat na sobě.


Tři a půl hodiny laskavého, pozorného pečování o vás u vás

Mentální prací a masáží. 

Pohovoříme spolu, budeme řešit, co máte zrovna k vyřešení, ať už v sebe rozvoji, vztazích, či práci a uvolníme tělo od stresu a napětí masáží celého těla.

Masáže

    Jsem masér. Již více, než dekádu se věnuji péči o těla svých milých klientů. Intuitivně využívám několik druhů masáží, které jsem studoval, pro vaše kvalitní uvolnění a relaxaci. Jedna klientka mi řekla: "Masíroval mě masér Sylvestera Stalloneho, ale kam se na vás hrabe." 

Nemohl jsem to tu nezmínit... :-)    Ano, mám řadu masérských kurzů, i ten základní, také akreditovaný. V Dexter Academy za dob jeho největší slávy.


Bytostná relaxace

Když jsem jezdil za svými klienty s masážním lehátkem, neskutečně si užívali ten nokmofrt, že si mohou hned po masaži sednout do křesla a rozjímat, nebo si lehnout a spát, po té, co já tiše odejdu. Měli ale také tendenci si hodně povídat, což jim bránilo v plném uvolnění. Když ale masáži předchází mentální práce, je duše i tělo uspokojeno a uvolněno zvlášť a s plnou pozorností. To vám umožní, cítit se opravdu plně uvolněně a celistvě.


Jak na to

Zavolejte, nebo napište. Dohodneme si termín prvního setkání, které může být kdekoli si řekneme. Nabízím vám takovou "očichávací" půlhodinku, abyste se ujistila, že právě ode mě tyto služby chcete přijmout. Tuto půlhodinku můžete a nemusíte využít.

Poté, či při té doladíme termín a místo.

Cena balíčku je 7.777 Kč

Prvních 7 lednových e-mailových objednávek za cenu 6.000 Kč

Balíček bývá obvykle poskládán z 2 hodin koučinku, 1,5 hodiny masáže. 

Oblast působení Praha a okolí.

Vytvořte si webové stránky zdarma!