Referenční

Eva Čejková

Zakladatelka Ženy s.r.o. a Testuj.to

Když jsem Lukáše potkala poprvé, vnímala jsem ho jako muže velice komunikativního, příjemného a empatického. Hned si získal mou důvěru a zájem si povídat otevřeně i o věcech, o kterých jsem si vždycky myslela, že musím zvládnout sama. Jako kouč je pro mě výjimečný, protože každé téma s ním krásně plyne a nutí mě k novým neotřelým pohledům a po setkání s ním se nebojím jít a dělat změny!"

Anna Chvojková

Starostka

Díky koučování jsem pochopila, že jsem tvůrcem svého života ve všech jeho úrovních. I přes počáteční nedůvěru jsem po prvních setkání odcházela motivovaná v očekávání změn v osobním i profesním životě. Lukáš má dar vlídného, věcného a trefného kladení otázek a schopnost nahlížet na události z jiné perspektivy. Díky jeho práci jsem pocítila větší důvěru sama v sebe, ve své schopnosti. V osobní i pracovní rovině mi nejvíc pomohl vědět s jistotou, co chci a kam jdu. Uvědomit si rozdíl co žiji a co chci žít. Život je cesta a učení, za pomoci kouče mnohem snazší. Jděte do toho! Poznáte, že k lepšímu a spokojenějšímu životu vede několik cest a je velmi snadné se na ně vydat.

Kateřina Zavoralová

Účetní/ Lektorka osoního rozvoje

Při koučinku u Lukáše se mi dostalo plné pozornosti a naslouchání.

Pomohlo mi to utřídit si myšlenky, slyšet se co říkám bez posuzování a hodnocení. Lukášovi citlivé, přesto věcné otázky mě přiměly k úvaze, aha tak jak to vlastně mám? Co tedy chci?

Cítila jsem se po jeho koučinku jistější, pevnější a na správném místě.

Doporučuji všem, kdo se potřebuje připravit na těžký rozhovor, řeší pracovní vztahy, nebo ty domácí, pro toho, kdo třeba jen znejistil na své cestě.

Lukáš má profesionální a podporující přístup, jemné nasměrování a připomenutí faktů s nohama pevně na zemi.

Martina Nováková

Zpěvačka / Umělkyně

Pokud se rozhodnete podívat do hlubin vaší duše, bude Lukáš koučem, u kterého se budete cítit v bezpečí, ačkoliv vám může položit otázky u kterých se budete cítit nepříjemně... Protože vám je do té doby nikdo nepoložil, protože, abyste našli odpovědi, budete se muset podívat do sebe. Nebude vás hodnotit, bude vám naslouchat. A i když přijde strach, budete se chtít otočit a vrátit se zpátky do starých kolejí ... (protože to je kolikrát přece pohodlnější ...) povede vás tak, abyste z té započaté cesty nesešli a překonali ji k vědomému a láskyplnému já. A za ten návod k sobě samé mu nikdy nepřestanu být vděčná.