Některé z referencí

Nikol Hájková

Studentka

Lukáš je trpělivý průvodce. Dostalo a dostává se mi od něho tolik všeobjímající podpory a přijetí. Prostor, který vždy pro naše setkání vytvoří je tak uvolněný, že mi dovoluje se doopravdy naplno otevřít, ponořit se do sebe a odtud pak zase vykročit ven, dodává mi odvahu. Je pozorný, plně přítomný, vnímavý a citlivý. Vždy rozpozná, co potřebuji. Naslouchá, ptá se a postupně mě vede k na první pohled drobným, ale přesto zásadním změnám. Chvílemi je to velmi zábavné a odlehčené. Nakonec vždy odcházím plná nových podnětů, nových úhlů pohledu, s nadhledem a chutí být. Děkuji. Děkuji za Vaši ochotu, čas a úsilí. Je to radost.

Lenka Vondrusová

Manažerka

Lukáš ve mě rozhodně zapálil louč vlastní hodnoty a pomocí her a rozhovoru mě nasměroval k sobě samé, což vnímám jako zásadní zlom ve svém životě. Nikdy mne nesoudil a nehodnotil, ani mi neříkal co mám či nemám dělat, nebo co jsem udělala špatně. Trpělivě naslouchal tomu co říkám, a dopřál mi dostatek prostoru abych sama přišla na to, co bylo špatně a uvědomila si, co chci změnit. Zároveň mi pomáhal jít dál a nestát na místě omámena vlastními pozitivními změnami.. Je to vnímavý člověk, který vás dokáže nasměrovat tím správným směrem, abyste se v životě mohli posunout, zklidnit a být šťastnější. Děkuji 

Eva Čejková

Zakladatelka Ženy s.r.o. a Testuj.to

Když jsem Lukáše potkala poprvé, vnímala jsem ho jako muže velice komunikativního, příjemného a empatického. Hned si získal mou důvěru a zájem si povídat otevřeně i o věcech, o kterých jsem si vždycky myslela, že musím zvládnout sama. Jako kouč je pro mě výjimečný, protože každé téma s ním krásně plyne a nutí mě k novým neotřelým pohledům a po setkání s ním se nebojím jít a dělat změny!"

Anna Chvojková

Starostka

Díky koučování jsem pochopila, že jsem tvůrcem svého života ve všech jeho úrovních. I přes počáteční nedůvěru jsem po prvních setkání odcházela motivovaná v očekávání změn v osobním i profesním životě. Lukáš má dar vlídného, věcného a trefného kladení otázek a schopnost nahlížet na události z jiné perspektivy. Díky jeho práci jsem pocítila větší důvěru sama v sebe, ve své schopnosti. V osobní i pracovní rovině mi nejvíc pomohl vědět s jistotou, co chci a kam jdu. Uvědomit si rozdíl co žiji a co chci žít. Život je cesta a učení, za pomoci kouče mnohem snazší. Jděte do toho! Poznáte, že k lepšímu a spokojenějšímu životu vede několik cest a je velmi snadné se na ně vydat.

Martina Nováková

Zpěvačka /Herečka/Umělkyně

Pokud se rozhodnete podívat do hlubin vaší duše, bude Lukáš koučem, u kterého se budete cítit v bezpečí, ačkoliv vám může položit otázky u kterých se budete cítit nepříjemně... Protože vám je do té doby nikdo nepoložil, protože, abyste našli odpovědi, budete se muset podívat do sebe. Nebude vás hodnotit, bude vám naslouchat. A i když přijde strach, budete se chtít otočit a vrátit se zpátky do starých kolejí ... (protože to je kolikrát přece pohodlnější ...) povede vás tak, abyste z té započaté cesty nesešli a překonali ji k vědomému a láskyplnému já. A za ten návod k sobě samé mu nikdy nepřestanu být vděčná.

Kateřina Zavoralová

Účetní/ Lektorka osoního rozvoje

Při koučinku u Lukáše se mi dostalo plné pozornosti a naslouchání.

Pomohlo mi to utřídit si myšlenky, slyšet se co říkám bez posuzování a hodnocení. Lukášovi citlivé, přesto věcné otázky mě přiměly k úvaze, aha tak jak to vlastně mám? Co tedy chci?

Cítila jsem se po jeho koučinku jistější, pevnější a na správném místě.

Doporučuji všem, kdo se potřebuje připravit na těžký rozhovor, řeší pracovní vztahy, nebo ty domácí, pro toho, kdo třeba jen znejistil na své cestě.

Lukáš má profesionální a podporující přístup, jemné nasměrování a připomenutí faktů s nohama pevně na zemi.

Vytvořte si webové stránky zdarma!