B a n d a

Pro muže, který chce mít život pevně ve svých rukou 

Práce s mladými muži je pro jejich vývoj zásadní. Stav společnosti a světa a obrovské množství protichůdných informací, jim dává dnes pořádně zabrat. Není divu. Proto mám pro ně, ne jen individuální sezení, ale snažím se i o skupinové akce umožňující  tolik potřebné sdílení zkušeností a ujasňování si skutečnosti.


Půlroční setkávání mužů ve věku cca od 18 do 24 let ve skupině maximálně deseti.

Chlapi se od pradávna scházeli, sedávali u ohně, řešili problémy, plánovali a bavili se.       Síla skupiny je neuvěřitelně mocná. 

Pojď ji využít pro sebe a svůj rozvoj. S koučovsko-mentorským vedením můžeš bezpečně sdílet své zkušenosti a slyšet zkušenosti jiných. Vyslovit nahlas své plány, přání a přijít na to, jak si je splnit. Poznat své strachy a najít způsob, jak s nimi naložit. Uvědomit si své přednosti a přijít na to, jak je dobře využít.

Během sedmi čtyřhodinových sezení se budeš přibližovat k sobě samému, k tomu kdo skutečně jsi. Uvědomíš si, co je a není tvoje. Postavíš se pevně na svou životní cestu s veškerou zodpovědností muže. K tomu ti pomůže síla skupiny, mé vedení a hlavně tvá vlastní skvělá práce

Témata sezení se vzájemně prolínají a ovlivňují. Budeme se pídit po jejich souvislostech, vlivech na náš život a důsledcích. 

Začínáme přihláškami a individuálními sezeními. 

S každým zájemcem o Bandu si předem sedneme, řekneme si vše potřebné a vzájemně se oťukáme. Zejména proto, aby ses mohl rozhodnout dle svého pocitu z konkrétní zkušenosti se mnou, zda je to pro tebe  zajímavé, a chceš-li do toho/sebe investovat svůj čas a peníze. Nebudeš tedy kupovat zajíce v pytli :-)

Co tě zhruba čeká

- dvě individuální sezení. Jedno na start a jedno na konci

- 28 hodin skupinového setkávání 

* noční síla ticha

Těším se na společnou cestu, končící novým startem té tvé. 

Máš zájem o jedinečné zkušenosti v Bandě? 

Napiš email, dej tam svůj telefonní kontakt a domluvíme se, kdy a kde se potkáme, a nebo rovnou zavolej.

Kontakty máš TADY.

Vytvořte si webové stránky zdarma!